Mio Spirit 7700 EU

1914
10 hodnocení
MIO

Mio Spirit 7700 má doživotní aktualizace map, získejte nejnovější mapy až 4x ročně po dobu životnosti zařízení. Navigace má 5” extra velký širokoúhlý displej.

 • 5 999 Kč 3 022 Kč –50 %
 • Skladem
2 977 Kč
Kategorie: Navigace
Záruka: 2 roky
 

Objednáváte slevněné zboží

 

Mio Spirit 7700 má doživotní aktualizace map, získejte nejnovější mapy až 4x ročně po dobu životnosti zařízení. Navigace má 5” extra velký širokoúhlý displej.

 

banner_radarkamera

technické parametry

 • Jednoduchost a styl ve větším provedení
  Praktický aktivní magnetický držák
  Doživotní mapové aktualizace od spolecnosti TomTom
  Pokročilé funkce IQ Routes™ a LearnMe Pro™
  Vyhledání nejbližšího parkoviště
  3D náhledy a průvodce jízdními pruhy
  Mluvené názvy ulic
  Doživotní mapové aktualizace od společnosti TomTom
  Díky integrovaným mapám s doživotní aktualizací se nikdy nebudete muset starat o změny silniční sítě nebo silniční uzavírky. Připojte zařízení k počítači, nainstalujte software MioMore a vždy se dozvíte o dostupné aktualizaci, takže se nikdy neztratíte.
  Aktivní magnetický držák
  Navržený pro uživatelsky přívětivé použití. Spirit™ 7700 LM s praktickým magnetickým držákem umožňuje snadné odpojení od magnetického držáku čelního skla. Stejně tak může být navigace přes připojený držák napájena.
  Reálné informace zajistí optimalizované trasy : IQ Routes™
  IQ Routes™ sbírá reálné informace o provozu od ostatních řidičů a optimalizuje na základě těchto informací vaši trasu, takže se vyhnete zavřeným silnicím a dopravním zácpám.
  Parkovací asistent usnadňuje parkování
  Navigace byla navržena tak, aby vám maximálně usnadnila nalezení parkovacích míst. Zařízení je vybaveno funkcí Parkovací asistent, takže když se přiblížíte do vzdálenosti 1 km od cíle, budete přesně vědět, kde máte zaparkovat a jak se tam dostanete.
  3D náhledy a průvodce jízdními pruhy
  Díky funkci Lane Guidance budete při odbočování vždy ve správném jízdním pruhu. Trojrozměrné zobrazení vám umožní pochopit situaci před vámi, takže budete mít dostatek času, abyste se včas zařadili do správného jízdního pruhu. Protože jízda má být zábavná, nikoli stresující.
  Mluvené názvy ulic - abyste nikdy neztratili cestu
  S mluvenými názvy ulic vám navigace Spirit™ 7700 LM vždy pomůže, ať jste kdekoli. Zařízení je dodáváno s integrovaným hlasovým naváděním a technologií “Text to Speech” (TTS).
  Vy jezdíte, vaše zařízení se učí
  LearnMe Pro™
  Čím více jezdíte, tím více se navigace učí pomocí funkce LearnMe Pro. Nástroj se učí a monitoruje váš styl jízdy, takže vám poskytne přizpůsobené trasy podle vašich preferencí.
  Specifikace
  Rozměry: 134 x 88.5 x 17.25 (mm)
  Váha: 178 g
  Procesor: ARM Cortex A7 800MHz
  GPS přijímač : MSR2112-LF
  Velikost a typ displeje: 5” dotykový displej
  Rozlišení displeje: 800 * 480 pixelů
  Obsah balení
  Mio Spirit™ 7700 LM
  autonabíječka se 2 USB porty, USB kabel (datový/nabíjecí)
  aktivní magnetický držák na přední sklo