Doprava zdarma

GARMIN Oregon 300 + TOPO Czech v2

362
41 hodnocení

Série Garmin Oregon- GPS Navigace Garmin Oregon 300 je novinka mezi GPS navigacemi do přírody. Garmin Oregon 300 vám jako první přístroj na tužkové baterie od Garminu nabízí kombinaci vodotěsnosti a dotykového displeje. Garmin Oregon 300 vám nabízí TOPO mapu ČR.

  • 10 280 Kč 5 592 Kč –54 %
  • Skladem
4 688 Kč
Kategorie: Navigace
Záruka: 2 roky
 

Objednáváte zlevněné zboží

Popis produktu

Skladný a kompaktní Oregon 300 je novinkou mezi GPS navigacemi do přírody. Poprvé se u přístroje na tužkové baterie od Garminu objevuje kombinace vodotěsnosti a dotykového displeje. Samozřejmostí zůstává předinstalovaná základní mapa světa se stínováním reliéfu, vysocecitlivý přijímač, barometrický výškoměr a elektromagnetický kompas. Mezi další výhody Oregonu 300 patří slot na microSD karty, prohlížeč obrázků, kalendář, stopky, budík a další.

 

Vlastnosti modelu Oregon 300: Dotykový barevný displej s úhlopříčkou o velikosti 7,6 cm, dobře čitelný na přímém slunci je revolucí pro ovládání turistických navigací. Robustní, vodotěsné provedení se zapuštěnýn displejem zaručuje vysokou odolnost proti nárazu, prachu, špíně, vlhkosti a samotnému ponoření do vody po dobu 30 minut v metrové hloubce (test IPX7). Mapové podklady tvoří přednahraná základní mapa světa se stínováním reliéfu a turistická mapa ČR TOPO Czech na CD. Bezdrátový přenos dat umožňuje přenášet uživatelská data (trasové body, trasy a prošlé trasy) do vzdálenosti 5m mezi modely Oregon a Colorado. Přímé stahování dat ze stránek Geocaching.com (podpora formátu GPX) dále usnadňuje oblíbené vyhledávání skrýší (Geocaching). Prohlížeč obrázků ve formátu JPEG. Vysoce citlivý GPS přijímač s možností příjmu zpřesňujícího signálu WAAS a s funkcí HotFix (předpověd rozmístění družic na obloze) zajišťují příjem signálu i v hustě zalesněných oblastech, zaříznutých údolích nebo mezi vysokými budovami. Vestavěný elektromagnetický kompas ukáže azimut i v případě, kdy se s GPS navigací nepohybujete. Vestavěný barometrický výškoměr při použití ruční kalibrace zpřesňuje určení výšky až na 1 m, umožňuje zobrazit záznam výšky a tlaku v závislosti na čase nebo na vzdálenosti. Vestavěná paměť 850 MB a slot na microSD karty poskytují dostatek paměti pro dohrání dalších TOPOgrafických, námořních a silničních map.


 

PROHLÁŠENÍ DOVOZCE

Zboží pochází z oficiální distribuce pro Českou a Slovenskou republiku. Má české menu, českou či slovenskou dokumentaci a vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR


 

 

 

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Nebude-li Vám objednané zboží vyhovovat, mužete nám jej do 14 dnu vrátit a my Vám bez dalších dotazu vrátíme peníze. To je fér nabídka, ne?


 

VIDEO