Garmin Zumo 595 Lifetime Europe45 Travel

1913
43 hodnocení

Nejnovější navigace Garmin zumo 595 vychází z předchozího modelu zumo 590, navíc nabízí možnost poslechy hudby streamované přes Spotify, výdrž baterie se přitom probloužila o na 4 hodiny. Na první pohled zaujme výborně čitelný 5" velký, otočný displej umožňující ovládání i v rukavicích.


  • Skladem
11 800 Kč
Kategorie: Motonavigace
Záruka: 2 roky
 

OBJEDNÁVÁTE SLEVNĚNÉ ZBOŽÍ

Nejnovější navigace Garmin zumo 595 vychází z předchozího modelu zumo 590, navíc nabízí možnost poslechy hudby streamované přes Spotify, výdrž baterie se přitom probloužila o na 4 hodiny. Na první pohled zaujme výborně čitelný 5" velký, otočný displej umožňující ovládání i v rukavicích.

 

Technické údaje
   
displej 5 "
horizontální rozlišení 800 pixely
vertikální rozlišení 480 pixely
čtečka paměťových karet  micro
vkládání dat dotekový displej
akumulátor lithium-iontový
max. výdrž 4 hod.
přenos dat Bluetooth
další funkcionalita přehrávač audio
výška 97 mm
šířka 149 mm
tloušťka 33 mm
hmotnost 374.5 g

 

Motocyklová navigace s doživotní aktualizací map Evropy a otočným 5“ displejem s možností zobrazení na výšku. Podrobná mapa 45 zemí Evropy s bezplatnou aktualizací. Vysoká odolnost (voda, prach, UV záření, otřesy). Bluetooth® technologie pro připojení mobilního telefonu. MP3 přehrávač (ovládání iPodu, iPhonu, Pandory).

Nová navigace Garmin ZUMO 595 je v tomto okamžiku to nejlepší, co na trhu univerzálně použitelných motocyklových GPS existuje. Z funkcí stojí za zmínku přepínání profilů (auto/moto), výpočet přes zatáčkovité trasy, plánovač okružních tras nebo multimediální přehrávač. Součástí dodávky je kompletní sada pro uchycení jak na motocykl tak do automobilu.

Jasný displej - ovládání v rukavicích 
Mezi přednosti navigace zumo 595 patří 5" velký,otočný, výborně čitelný displej s dotykovou technologií pro snadné ovládání i v rukavicích. Duální orientace displeje umožňuje zvolit si zda chcete navigaci použít na výšku nebo na šířku.

Detailní mapy s bezplatnou aktualizací
Řada zumo 595 obsahuje předehranou podrobnou mapu 45 zemí Evropy s bezplatnou doživotní aktualizací, která je dostupná až 4x do roka pomocí bezplatné aplikace Garmin Express.

Garmin Real Directions™
Technologie Garmin Real DirectionsTM je schopna za jízdy řidiči poskytovat jasnější navigační instrukce, například: "Za nádražím odbočte vpravo". Díky těmto jasnějším hlasovým pokynům se můžete více věnovat řízení vozidla aniž by bylo nutné příliš často sledovat displej navigace. 

Náhledy křižovatek
Navigace zumo 595 pomáhá řidiči na víceproudých komunikacích se správným zařazením do jízdního pruhu buď funkcí photoReal Junction View (fotonáhled křižovatky) nebo Active Lane Guidance (aktivní řazení do pruhů). Aktivní řazení do jízdních pruhů, narozdíl od fotografie, informuje řidiče pomocí živé simulace probíhající na displeji, ve kterém jízdním pruhu se má s automobilem držet.

Konektivita - multimédia

Bluetooth® připojení

Navigace umožňuje připojení jak s mobilním telefonem, tak s BT audio sadou. Série zumo poté využívá bezdrátový přenos hlasových povelů do vaší přilby. U většiny mobilních telefonů dochází k přenesení informace o volajícím, takže se na displeji navigace zobrazí jeho jméno a můžete dotykem hovor přijmout nebo odmítnout. Přes Bluetooth je možné načíst celou hudební knihovnu vašeho iPodu nebo iPhonu a přes displej navigace ovládat přehrávač médií.