Kontakty

c2

„Vydali jsme se cestou specializace. Nechystáme se prodávat pračky ani pneumatiky a stát se největším obchodem na trhu, zato v prodeji mobilních zařízení jsme a nadále chceme být nejlepší.“

 

Společnost vznikla v roce 1999 jako specializovaný obchod s mobilní technikou. Do našeho sortimentu se řadí zařízení typu chytré telefony (Smartphone) či navigace doplněné o dlouhou řadu příslušenství. Všechny nabízené přístroje mají jedno společné – zvyšují míru vaší nezávislosti.

Naší ambicí je již od počátku poskytovat nejlepší služby a servis v úzce vymezené oblasti, kterou jsme zvolili. O prodávaných zařízeních zjišťujeme maximum informací, sami je pečlivě testujeme a navrhujeme šikovná balíčková řešení. Věříme, že dobrý obchod plyne jedině ze spokojenosti obou zúčastněných stran, a proto od nás očekávejte individuální přístup a především snahu vyřešit vaše potřeby nejefektivnějším způsobem.

 

Provozovatel eshopu:
DC FIN s.r.o.    IČO: 28739132

Nejsme plátce DPH

Adresa (neslouží pro reklamace):
123 Palm Shop
Vítězné nám. 1
160 00 Praha 6


Adresa pro reklamace a poštovní korespondenci:

Provozujeme několik skladů v celé ČR. Kontaktujte nás - podle konkrétního zboží Vám poskytneme reklamační formulář a přesnou adresu.

 

123sidlo2

Odpovědná osoba:
Filip Čížek
tel. +420 773 235 614 
email:  sluzebnicek@123navigace.cz